بسمه تعالی
با اهدای سلام و تقدیم احترام به مردم شریف و غیور،سلحشور رشت،سنگر،خمام،لشت نشاء،خشکبیجار،کوچصفهان،لولمان و بخش مرکزی آن از پسیخان،پیربازار،دارسازی،لاکان و روستای های مجاور
خداوند منان را سپاسگزارم که در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بار دیگر در آزمونی سرنوشت سازبا حضور پرشور شما مردم فهیم و آگاه،حماسه دیگری رقم خورد و مردم سالاری دینی در زیباترین شکل آن به منصه ظهور رسید.
باید قدردان امام عزیز و رهبر معظم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بود که با ایجاد چنین ظرفیتی، فرصت انتخاب کردن و انتخاب شدن را در قالب مردم سالاری دینی به ملت ایران اهدا کردند.همچنین مدیون هزاران شهیدی هستیم که عزت،امنیت و استقلال کشور در سایه رشادت ها و ایثارگری های آنان شکل گرفت.
با یاد و خاطره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از اینکه برای چهارمین بار به این خادم مردم گیلان اعتماد نموده و اینجانب را شایسته خدمت دانسته اید، صمیمانه سپاسگزاری نموده و دست تک تک شما را میفشارم و بر آستان لطف الهی سجده شکر به جای می آورم.
اینجانب وظیفه خود میدانم از همه همشهریان،از جمله فرهنگیان عزیز،بانوان،دانشجویان و اساتید بزرگوار،جوانان و ورزشکاران قهرمان ،کارمندان،کارگران،کشاورزان و بازاریان شریف و جامعه روحانیت معظم ،همه آذری زبانان،تالش زبانان و کرمانجی ها ،هیات های مذهبی،اصحاب رسانه صدیق ،غرب گیلانی ها ،شرق گیلانی ها ،رودباری ها وهمه صنوف شریف و عموم مردم که با رای خود مرا مشمول محبت خود نموده اند،قدردانی می نمایم.
همچنین از شورای ائتلاف اصولگرایان(شانا) و از تمام دوستان نظام و ولایت که طی روزهای پرشور و مشقت رقابت انتخابات،با زحمات شبانه روزی بنده را یاری نمودند،از صمیم قلب و خالصانه کمال تشکر و امتنان را دارم.
اینجانب برای سایر نامزدهای عزیز که از دوستان و چهره های خدوم نظام اند توفیق خدمت مسئلت دارم. لازم میدانم از همه دست اندرکاران انتخابات از جمله شورای محترم نگهبان،هیأت های اجرایی و نیروهای نظامی و انتظامی که زمینه برگزاری انتخاباتی امن و سالم را فراهم نمودند قدردانی نمایم.
رجا واثق دارم با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و بر پایه این حضور و همدلی بتوانم،از حقوق حقه شما مردم ولایتمدار و شریف استان گیلان به ویژه شهرستان رشت،دفاع نموده و از کرسی مجلس برای خدمت به مردم و ارتقاء جایگاه فرهنگی،سیاسی،اجتماعی و اقتصادی استان به ویژه شهرستان رشت استفاده نمایم

باری دیگر ضمن قدردانی مجدد از عموم مردم شریف شهرستان رشت،از خداوند منان خواستارم مرا در اجرای منویات مقام معظم رهبری و آرمان های امام و شهدا در مسیر خدمت خالصانه،یاری فرمایند.

درپایان از اقشار شریف که از طریق نصب بنر و .. مراتب تبریک را به اینجانب اعلام می نمایند . تمنا دارم که هزینه آن را صرف امور خیریه نمایند.

باتشکر

جبار کوچکی نژاد

منتخب مردم شریف شهرستان رشت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

سوم اسفند ۱۳۹۸

 

منتظرتان هستیم