به گزارش آژانس خبری ریحان؛ سرمربی تیم داماش گیلان چند روز پس از شکست ۳برصفر تیمش در هفته ششم لیگ یک با صدور بیانیه ‌ای خطاب به هواداران تیمش، هدف این تیم را بقا در لیگ دسته اول اعلام کرد.

در بیانیه سیامک فراهانی آمده است:

با عرض سلام و احترام، بر خود واجب دیدم برای روشن شدن افکار عمومی مواردی را بازگو کنم.
روزی که بنده به عنوان سرمربی برای حضور در لیگ یک معرفی شدم، مالک باشگاه از من خواست تیم برای صعود بسته شود و با این پیش فرض وارد نقل و انتقالات شدیم.
تنها ۷۲ساعت قبل از اولین بازی لیگ، رایکا بابل مالک باشگاه در جلسه اضطراری در حضور مدیر فنی و سرپرست باشگاه اعلام کردند که با توجه به فراهم نبودن منابع مالی بازیکن های گرفته شده آزاد شوند و هدف باشگاه فقط حفظ سهمیه لیگ یک باشد، سهمیه ای که پس از  ۴سال حضور در برزخ لیگ۲ با مشقت های فراوان مالک باشگاه و مدیران ارشد استانی و ملی به دست آمده است و من هم قول نگه داشتن تیم را با توجه به بضاعت و‌ شرایط خاصی که برای باشگاه بوجود آمده بود را دادم. با این اوصاف وارد مسابقات شدیم و هنوز به قولی که دادم برای حفظ سهمیه وفادار هستم. مالک باشگاه به بنده قول دادند که هدف این فصل باشگاه از طریق ایشان به اطلاع هواداران برسد.

از ۶بازی انجام شده در لیگ، آقای محمد مختاری ۴بازی اول را به علت محرومیت و حضور در کلاس های مربیگری از دست دادند. ۲بازی آخر هم یک بازی با نظر من و بازی با گل ریحان را با اعلام خودشان که به علت تصادف روز قبل شرایط بازی را ندارند از دست دادند.

در آخر اینکه اگر هدف باشگاه تغییر کرده و هدف صعود به لیگ برتر است، با توجه به امکانات و شرایط خاص امسال، بنده چنین قولی را نمی توانم بدهم و دست باشگاه را بر هرگونه تصمیم گیری باز می گذارم و‌ منتظر اعلام‌ موضع رسمی مدیریت باشگاه می باشم.

تیم فوتبال داماش گیلان در هفته ششم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان، مقابل گل ریحان البرز با نتیجه ۳برصفر تن به شکست داد.

منتظرتان هستیم