بیانیه رسمی باشگاه ملوان انزلی در خصوص مالکیت این باشگاه

به گزارش آژانس خبری ریحان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ در بیانیه باشگاه ملوان بندرانزلی آمده است : در چند روز اخیر متن درخواستی با امضای آقایان مرادی و اسکندری منتشر شد که بر اساس آن، نامبردگان درخواست تحویل گرفتن باشگاه ملوان را کرده اند ، لذا جهت استحضار عزیزان یاد شده و همچنین مردم قهرمان شهرستان بندرانزلی خاطرنشان می گردد هیات مدیره برای واگذاری باشگاه ملوان دو شرط اساسی تعیین کرده که برای همگی متقاضیان محترم تاکنون تشریح شده است.
شرط اول تامین مبلغ  ۵ میلیارد تومان برای تسویه بخشی از بدهی های بر جا مانده گذشته ، از جمله بدهی های خارجی، گشوده شدن پنجره نقل و انتقالات و دستمزدهای معوقه بازیکنان و کادر فنی تیم های پایه و بانوان است.
شرط دوم نیز تامین ۵ میلیارد تومان ضمانت نامه معتبر بانکی و یا به وثیقه گذاشتن ملکی با ارزشی معادل همین مبلغ است که در صورت رها شدن ملوان از سوی متقاضی مالکیت به هر دلیل، از ایجاد بحران برای تیم در میانه فصل جلوگیری شود.
بنابراین چنانچه این عزیزان توانایی فراهم کردن موارد یاد شده را دارند امکان واگذاری سهام در سریع ترین فرصت ممکن وجود خواهد داشت.
لازم به ذکر است از آنجایی که فرصت بسیار کمی تا رسیدن به تصمیم نهایی برای تیم ملوان در فصل جاری وجود دارد مقتضی است درخواست مذکور با مستندات لازم در اولین فرصت به وکیل محترم باشگاه تحویل داده شود.

منتظرتان هستیم