به گزارش آژانس خبری ریحان؛ پژمان نوری گفت: ظرف روزهای آتی یک اتاق فکر از افراد خوش‌نام تشکیل می‌دهیم و کارها را با مشورت این اتاق فکر پیش می‌بریم، مدیرعامل باشگاه ملوان نیز ظرف روزهای آتی مشخص می‌شود.

مالک باشگاه ملوان انزلی با اشاره به سیاست جوان‌گرایی در تیم ملوان گفت: چند بازیکن باتجربه به این تیم اضافه‌شده و تیم متحول می‌شود، خانم‌ها به‌اندازه آقایان در ملوان حق دارند و به تیم بانوان کمک می‌کنیم.

نوری با بیان اینکه ملوان به دلیل هوادارانش به سرنوشت پاس دچار نشد، افزود: هزینه‌های تیم بانوان ملوان توسط یکی از هواداران خوش‌نام ملوانی تأمین‌شده است، به‌زودی رستوران باشگاه ملوان راه‌اندازی شده و به دنبال درآمد پایدار برای باشگاه هستیم.

مالک باشگاه ملوان انزلی با رد مباحثی مبنی بر اخراج احمدزاده از ملوان تصریح کرد: به‌هیچ‌وجه به تیم فشار نمی‌آوریم و با شرایط فعلی ملوان کسی نمی‌تواند بهتر از این کار کند، آقای احمدزاده تمام زندگی خود را برای ملوان گذاشته‌اند و به عدم نتیجه‌گیری و تغییر کادر فنی فکر نمی‌کنیم.

نوری با اشاره به اینکه اتوبوس باشگاه ملوان در اختیار نیروی دریایی ارتش است، گفت: امیدوارم با کمک مسؤولین نیروی دریایی، این اتوبوس تعمیر شده و در اختیار باشگاه قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه برای حضور به‌عنوان بازیکن در مستطیل سبز نظر آقای احمدزاده مهم است، گفت: به دلیل شعار جوان‌گرایی در تیم، حضورم به‌عنوان بازیکن چندان جالب به نظر نمی‌رسید ولی اگر تکلیف بر این باشد که حضورم حتی به‌اندازه ۱۰ دقیقه می‌تواند به تیم کمک کند، علیرغم نداشتن تمرین، حاضر به بازگشت به مستطیل سبز هستم.

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی از تدارک برنامه‌های ویژه در جشن ۵۰ سالگی این باشگاه خبر داد و افزود: به دنبال مجوز آکادمی از سوی فدراسیون فوتبال هستیم و این مهم برای نخستین بار در فوتبال ایران انجام می‌شود، از مسؤولین درخواست رسیدگی به وضعیت ورزشگاه تختی انزلی را دارم و این ورزشگاه نقش پررنگی در موفقیت‌های ملوان ایفا می‌کند.

نوری با بیان اینکه فوتبال ملوان از هفته نهم تغییر می‌کند، تصریح کرد: در زمان آقای میرابی رفت‌وآمدهای بازیکنان بدون حساب‌وکتاب بود.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم