آژانس خبری ریحان:

کمیل مطیع دوست در گفت وگو با ایسنا، از برگزاری یادواره ۱۴۲ شهید کومله خبر داد و اظهار کرد: یادواره شهدای بخش کومله سالانه برگزار می شود، اما امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا، این مراسم معنوی در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ویژه برنامه های بزرگداشت یاد و خاطره شهدای کومله از ۱۳ شهریورماه آغاز شده و تا ۲۰ شهریورماه ادامه دارد، گفت: فراخوان ختم قرآن از طریق کانال تلگرامی و اینستاگرام «لاله ها» به نیت قرائت یک صفحه به نام یک شهید و قرائت زیارت پرفیض عاشورا به نیت شهدا انجام شد.

رئیس ستاد یادواره شهدای بخش کومله، از اجرای سرود خیابانی کانون حضرت جوادالائمه(ع)، ویژه برنامه خاطره گویی، اعزام تیم جهادی پزشکی و انجام ویزیت رایگان برای خانواده های نیازمند و آماده سازی ۱۴۲ بسته معیشتی، بهداشتی و فرهنگی به نام ۱۴۲ شهید کومله خبر داد و خاطرنشان کرد: پخش زنده مراسم مداحی و سخنرانی در کانال «لاله ها» و مسابقه نقاشی با موضوع شهدا ویژه کودکان و نوجوانان از دیگر برنامه های این هفته بود.

مطیع دوست، از برگزاری مراسم کلنگ زنی یادمان شهدای شهر کومله در ابتدای ورودی شهر خبر داد و عنوان کرد: ساعت ۱۷ فردا، ۱۹ شهریورماه مراسم نمادین رونمایی از کتاب اول شهدا با محوریت زندگینامه و خاطرات تحت عنوان «شکوفه های نارنج» در سالن اجتماعات شهدای گردان حمزه(ع) آموزش و پرورش کومله برگزار می شود.

وی با بیان اینکه یادواره مجازی ۱۴۲ شهید کومله در گلزار شهدای این شهر برگزار می شود، اظهار کرد: اجرای تلویزیونی ویژه برنامه مراسم شهدا با حضور سخنران، مداح، شاعر و قاری برجسته ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه، ۲۰ شهریورماه به صورت پخش زنده از شبکه باران خواهد بود.

منبع:ایسنا

منتظرتان هستیم