به گزارش آژانس خبری ریحان؛اسدالله عباسی عصر شنبه در جلسه شورای اداری رودسر که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: انتقاد و نقد عملکرد مسئولان در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف امری بدیهی و اجتناب ناپذیر است.

وی در ادامه با گلایه از وضعیت راه‌سازی در شهرستان رودسر، افزود: عملکرد این دستگاه در شهرستان رودسر رضایت بخش نیست.

عباسی با بیان اینکه برای اجرای برخی پروژه‌ها در سطح شهرستان با پیگیری منابع و اعتبارات ملی اختصاص یافته است، گفت: متأسفانه دستگاه‌های مربوطه نسبت به جذب آن اقدامی انجام نداده‌اند که جای گله و شکایت است و مسئولان باید پاسخگو باشند.

وی همچنین با تأکید بر لزوم حمایت جدی از چایکاران، بیان کرد: در حوزه تجارت در این صنعت متأسفانه بیش از آنکه منافع چایکار تأمین شود به نفع کارخانه دار عمل شده که این توجیه پذیر نیست.

نماینده رودسر و املش در مجلس در ادامه با اشاره به تخصیص اعتبارات مناسب به بنیاد مسکن، تصریح کرد: باید با برنامه‌ریزی مناسب این اعتبارات به درستی مدیریت کنیم تا از ایجاد تنش‌های اجتماعی پیشگیری کرده و مردم دچار آسیب نشوند.

وی با تأکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید میزان اعتبارات ملی را به مردم اطلاع رسانی کنند، افزود: متولیان امر در زمینه تغییر کاربری‌ها سخت‌گیر باشند. هیچ تمایلی به ویلاسازی نداریم اما باید از بومی‌ها و مردم محلی حمایت‌های لازم انجام شود.

منبع:مهر


 آژانس خبری ریحان، ویژه استان گیلان

سوژه های خود را از طریق شماره ۰۹۳۹۰۹۳۲۲۲۱ برای ما ارسال کنید

ارسال سوژه با شما،پیگیری و حصول نتیجه با ما

با ما در اینستاگرام همراه باشید