به گزارش آژانس خبری ریحان به نقل از “ورزش سه”، میلان که در ابتدای هفته در دیداری دشوار و مهم موفق به غلبه بر رم شد، در ادامه باید به مصاف اسپال برود. استفانو پیولی در نشست خبری پیش از دیدار حاضر شده و مدعی شد تیمش قادر به شکست دادن هر رقیبی در فوتبال ایتالیا خواهد بود. استفانو پیولی همچنین خبر از احتمال بازگشت زلاتان به ترکیب تیمش داد.

 

استفانو پیولی گفت: “برای پیشرفت کردن زمان لازم است و به فداکاری و تلاش نیاز داریم. میلان یک دوره مهم را با احتمال کسب ۳۰ امتیاز در دسترس دارد. ما باید متمرکز شویم، تعویض ها در هر بازی بسیار مهم خواهد بود و این واقعیت که پنج شانس داریم راه حل های بیشتری به ما می دهد. ما از جایگاه خود در جدول راضی نیستیم و به نظر من میلان می تواند هر تیمی را شکست دهد.

 

 

ابراهیموویچ از نظر روانی خوب عمل می کند، او یک شیر است. زلاتان دیروز یک جلسه تمرینی خوب داشت و اگر او امشب نیز هین شرایط را داشته باشد و به من سیگنال بدهد، می توانم زلاتان را برای بازی با اسپال انتخاب کنم.

 

هاکان چالهان اوغلو کیفیتی دارد که می تواند تعیین کننده باشد. او می تواند به یک بازیکن برتر و نه فقط یک بازیکن خوب تبدیل شود. جیجی دوناروما نیز باید مراقب باشد، او در این زمینه پیشرفت زیادی داشتنه و یکی از دو یا سه دروازه بان برتر جهان است.”

منتظرتان هستیم