مسئول تربیت بدنی سپاه قدس گیلان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رقابت ها در رشته های مختلف ورزشی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دو بخش بانوان و مردان در ایام هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

زاداکبری افزود: البته به دلیل استقبال زیاد از رقابت های والیبال این مسابقات زودتر آغاز شد و تا پایان هفته گرامیداشت دفاع مقدس ادامه خواهد یافت که در این دوره از رقابت ها ۲۰ تیم والیبال از شهرهای مختلف گیلان حضور دارند.

وی ادامه داد: مسابقات دو و میدانی، همایش هنرهای رزمی، رقابت های هشتگانه، دوچرخه سواری، تیراندازی،  دارت، ورزش های زورخانه ای و پهلوانی، فوتبال دستی، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی،  کوهنوردی و کاتای کاراته دیگر رشته هایی است که در هفته دفاع مقدس و توسط سپاه قدس گیلان در بخش مردان برگزار می شود.

وی بیان کرد: همچنین رشته های ورزشی دو و میدانی، تیراندازی، دارت، فوتبال دستی، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی توسط سپاه قدس گیلان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بخش بانوان برگزار می شود.

مسئول تربیت بدنی سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: این رقابت های ورزشی با حضور بسیجیان، پایوران و سربازان برگزار خواهد شد که در پایان نیز تیمها و نفرات برتر هر رشته ورزشی مشخص و به رسم یادبود جوایزی به آنها اهداء می شود.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم